Наградиха победителите в XV Ученическа волейболна лига

Кметът Добрин Добрев връчи част от купите и медалите на победителите в 15-та Ученическата волейболна лига, сйъобщиха от хпресслужбата на местната администрация.

Подобно състезание се провежда само в Разград, припомнят организаторите от Спортен клуб „Спорт за всички”. Турнирът е с подкрепата на Община Разград и Регионалното управление на образованието. Спонсори на състезанието са Румен Димитров и Наталия Обрешкова.

В тазгодишното волейболна надпревара участваха 120 състезатели от 12 отбора от две възрастови групи. Срещите се играха в спортната зала на ПГПЧЕ „Екзарх Йосиф”.

След последните срещи кметът Добрин Добрев и началникът на РУО Ангел Петков връчиха отличията – купи за отборите, класирани до трето място, и шоколадови бонбони за останалите извън почетната стълбичка. С медали се окичиха най-полезните състезатели.