„Лудогорец“ се срина в Барселона

„Лудогорец“ загуби тежко с 0:6 от „Еспаньол“ четвъртия си мач от група „Н“ на Лига Европа. Двубоят се разви кошмарно за шампионите, след като още през първото полувреме бяха изгонени Форстър с директен червен картон и Горалски след два жълти.

Реферът от Франция даде и дузпа за домакините, които се прибраха на почивката с преднина от 3:0. Головете отбелязаха Мелендо, Мармол и Варгас.

В началото на втората част домакините стигнаха до четвърто попадение. Негов автор бе Камосано. В 73-та минута Педроса вкара за 5:0, а три минути Ферейра покачи на 6:0.

С двама човека по-малко „Лудогорец“ изпита големи проблеми, като Пламен Илиев спаси още чисти положения.

„Лудогорец4 остава на второ място в групата след нулевото равенство на „Ференцварош“ и „ЦСКА“ – Москва.