„Лудогорец“ загуби първия полуфинал от „Левски“

В страхотен мач, какъвто рядко виждаме по родните терени, „Лудогорец“ загуби от „Левски“ с 2:3 в първи полуфинал за Купата на България.

Срещата в Разград бе на много високо ниво, като гол на Десподов изведе Орлите напред, но само в рамките на 5 минути – между 52-та и 57-аа, отборът на Станимир Стоилов направи обрат, дошъл след попадения на Михайлович и Бари. В 92-та минута от дузпа обаче Пиерос Сотириу изравни. Но Марин Петков, също от бялата точка, донесе успеха на „Левски“. Дузпата за гостите бе пребита, като преди това Симон Слуга бе отразил удара на Георги Миланов. Реваншът на „Герена“ е на Разпети петък – 22 април.