Димана Захариева с бронз в тройния скок на международен турнир

Димана Захариева ва спечели бронзов медал в тройния скок при жените с 12.69 м. на Международния турнир по лека атлетика „Никола Вълчанов“. В състезанието участваха над 150 атлети от България и Украйна,  сред тях петима от СКЛА „Лудогорец“.

С бронзов медал и личен резултат от 2.24 мин. в бягането на 800 метра при девойките до 18 години завърши 14-годишната Каролина Иванчовска. Четвърти завършиха Лъчезар Вълчев в тройния скок при мъжете /14.82 м/ и Владислав Димитров в диска, също при мъжете с 42.53 м.

От клуба благодарят на “Пилко” с търговската марка “Лудогорско пиле” за подкрепата в подготовката и участието на състезателите в турнирите у нас и в чужбина.