Вълците – с нова поредица успехи

Нова поредица успехи записаха миналата седмица отборите на „Вълци-Разград“, съобщават от разградския клуб.
В Добрич два мача от третия кръг на I дивизия „Изток“ в зона „Добруджа“ изиграха юношите до 16 години. Състезателите на Пенко Велчев победиха в срещата си със „Стар баскет“ – Варна с убедителното 74:47 т.
Последва загуба с домакините от „Ънстопабъл“, които две четвърти срещата вървеше сравнително равнопоставено – добричлии взеха стартовата част с 16:13, а Вълците втората с 20:21. След почивката обаче, „Ънстопабъл“ взеха нещата в свои ръце и показаха надмощие за победа със 101:74 т.
В края на миналата седмица успешно представяне на свой терен в зала „Абритус“ в Разград направиха и момичетата до 12 г. Тук те изиграха два мача от втория кръг на група Б в зона „Добруджа“с. Срещу „Дунав Русе 2016-1“ те започнаха убедително и победиха 39:23 т.
Мачът срещу „Вихър 2002“ – Вълчи дол премина при пълна доминация за разградчанки и раен резултат 5:6 т. за нас.
От „Вълци-Разград“ благодарят за подкрепата на „Лудогорско пиле“.