Завърши пролетният дял на Ученическата волейболна лига

С рекорден брой участници се проведе пролетният дял на 16-то издание на Ученическата волейболна лига – единственият в страната подобен турнир, организиран от СК „Спорт за всички“ със съдействието на Община Разград и „Пилко“ЕООД.

14 отбора се включиха в надпреварата, най-масово бе участието при юношите старша възраст 11-12 клас – 6 отбора.

На награждаването след последната среща в залата на ПГПЧЕ „Екзарх Йосиф“ Сашо Панчев, по чиято инициатива се провежда ученическият турнир, изрази удовлетворение от факта, че отборите се увеличават. „Важното е да обичате спорта и догодина да продължим със следващото издание на състезанието“, каза той.

Победителите получиха купи, награди имаше и за класираните след трето място, а най-полезните състезатели в отборите си получиха медали. Отличията връчиха Сашо Панчев и експертът по спорт в Община Разград Златина Георгиева.

Ето класирането на отборите:

Девойки 8-12 клас:

  1. ПГПЧЕ “Екзарх Йосиф“ 1
  2. ПГПЧЕ “Екзарх Йосиф“ 2
  3. ПГИ “Робер Шуман“
  4. ПГПЧЕ “Екзарх Йосиф“ 3
  5. ПГХТБТ “Мария Кюри“

Юноши младша възраст 8-10 клас:

  1. НПТГ “Шандор Петьофи“ 2
  2. НПТГ “Шандор Петьофи“ 1
  3. ППМГ “Акад. Н.Обрешков“

Юноши старша възраст 11-12 клас:

  1. ПГПЧЕ “Екзарх Йосиф“
  2. НПТГ “Шандор Петьофи“
  3. ППМГ “Акад.Н.Обрешков“
  4. ПГИ “Робер Шуман“
  5. ПГХТБТ “Мария Кюри“
  6. ПГТС “Христо Смирненски“

/e-Razgrad/

Hits: 0

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.