„Лудогорец“ победи с 5:1 „Арда“

„Лудогорец“ направи изразителна победа с 5:1 над „Арда“ преди гостуването на Карабах във вторник.

Георги Дерменджиев направи цели осем промени в своя състав. Шампионите поведоха още в 8-та минута. Тогава Педро Нареси отне топката, подаде към Дени Групер наляво. Той с чудесен пас намери другия бек Сон и той вкара. В 43-та минута Квадво Дуа направи 2:0. Той получи пас от Дени Групер и с много майсторски удар от въздуха прати топката в мрежата на Господинов.

В началото на втората част дойде времето и Руан да отбележи първи гол за сезона. Той го направи след асистенция на Сон. После дойде ред и на Спас Делев. Той вкара красиво с левия крак в горния ъгъл. 20 минути преди края на мача Сон вкара за 5:0. В самия край „Арда“ стигна до почетно попадение, дело на Феликс Ебоа с глава.

Снимка: Ludogorets.com