Стабилна игра на момчетата до 12 години от глутницата на вълците във втория кръг от шампионата

С ПОБЕДИ СЕ ПОЗДРАВИХА И 14-ГОДИШНИТЕ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА В БУРГАС

Момчетата до 12 години записаха победа и загуба във втори кръг от шампионата във Варна вчера. „Браво, Вълци, играхте смело, бяхте борбени, отбелязваме напредъка ви и ви поздравяваме за силните индивидуални изяви! Продължаваме да работим върху отборните взаимодействия!“, насърчиха от клуба 12-годишните момчета от „Вълци-Разград“.

Разградчани загубиха първия си мач с „Доростол“ – Силистра – 45:85, но бяха безапелационни срещу „Ънстопабъл“ – Добрич – 54:38.

Два дни по-рано 14-годишните момичета и момчета постигнаха победи в четвъртия кръг от първенството в Елитна зона „Изток“ в Бургас. В първия мач срещу домакините от „Делфин“ с момчетата бяха безкомпромисни –  97:64.

Във втория мач момичетата надиграха „Черноморец 2014“ с 52:33 точки. В първите три части баскетболистките на двата отбора държаха близък, на моменти равен резултат. В решаващата последна четвърт обаче, Вълчиците показаха характер и успяха.

От СКБ „Вълци-Разград“ благодарят на всички родители, приятели и най-вече на компанията, която подкрепя развитието на децата – „Пилко“ с тяхната търговска марка „Лудогорско пиле“.