„Лудогорец“ среща „Витоша“ –  Бистрица в първи домакински мач са сезона на efbet Лига

„Лудогорец“ среща в 21.00 часа тази вечер „Витоша“ –  Бистрица в първи домакински мач са сезона на efbet Лига.

Всъщност, това е трити кръг за сезона, но в първия разградчани играха мача с „Царско село“ на стадион „Ивайло“ във Велико Търново, защото още не бе укрепнала новата трева на „Лудогорец арена“.

Срещата ще е генерална репетиция за шампионите преди реванша с исландския „Валур” от втория квалификационен кръг на Лига Европа. В Исландия разградчани измъкнаха 1:1 с късен гол на Анисе. Билети за двубоя в четвъртък вече се продават на клубната база. В деня на мача (четвъртък) от 10,00 ч. ще работи касата на улица “Васил Левски”.

Досега в шампионата „Лудогорец“ победи с  2:0 „Царско село“ и с 4:2 „Берое“ в Стара Загора. Победа довечера ще осигури на разградчани еднолично лидерство с пълен актив от 9 точки.