„Лудогорец“ победи „Спартак“ – Търнава в последната минута

„Лудогорец“ победи драматично с 2:1 „Спартак“ –  Търнава като гост и всичко в група „Н“ от Лигата на конференциите ще се реши на 14 декември в Разград, когато „Лудогорец“ приема Нордселанд, победил с 6:1 „Фенербахче“.

„Лудогорец“ вкара гол в 22-та минута. Квадво Дуа проби през центъра и намери Кайо Видал. Бразилецът бе блокиран, но топката попадна на крака на Бърнард Текпетей, който отблизо щеше да скъса мрежата. Голът обаче бе отменен заради тънка засада на Текпетей в началото на атаката.

В 74-та минута Лудогорец поведе. Точен бе Квадво Дуа, който бе изведен добре от Текпетей и без проблеми отбеляза. Ерик Даниел бързо възстанови равенството После Оливие Вердон изпусна дузпа, преди Матиас Тисера да донесе успеха в 96-ата минута.