Отборът на ОД на МВР – пръв в турнира по футбол за 5 юли

С турнир по футбол на малки врати днес продължиха изявите по повод професионалния празник на МВР – 5 юли.

Домакин на проявата бе ПФК „Лудогорец” . Срещите се играха на спортния терен в „Гнездо на орли” з по две полувремена по 15 минути. В надпреварата се включиха шест отбора. Свои тимове изпратиха РУ – Разград, РУ-Лозница, РДПБЗН – Разград, РУ – Исперих, РУ-Кубрат и ОД на МВР – Разград.

Отборите играха след изтеглен жребий, разделени в групи, като паралелно се играха две срещи. На финала останаха четири отбора – за първо място се бориха отборите на Дирекцията и на РДПБЗН-Разград, а за трето – РУ-Разград и РУ-Лозница. В крайното класиране четвърти остана отборът на Лозница, трето място спечели отборът на РУ-Разград. В лознишкия тим бе и единствената дама – участник във футболния турнир, служител на Пътна полиция в РУ-Лозница. Мач с резултат 3:2 направиха тимовете, спорещи за първо и второ място. Така шампионската титла с три победи в турнира грабна тимът на ОД на МВР-Разград, а второ място завоюва отборът на РДПБЗН-Разград. За състезателите на първо, второ и трето място бяха подсигурени купи и грамоти, които връчи директорът на ОД на МВР-Разград старши комисар Диян Минков.