Наградиха победителите в три възрасти от общинското първенство по волейбол

Зам.-кметът Хабибе Расим връчи купите на победителите от три възрастови групи в общинското първенство по волейбол на „Ученически игри 2022/23“. Надпреварата се организира от Ученическа спортна школа „Руси Бухтев“ и Община Разград, съобщиха от пресслужбата на местната администрация.

Първенството се провежда в спортна зала „Лудогорец“, започна на 17 януари, приключва на 20 януари. Рекорден брой – 21 отбора – участват в тазгодишното издание на общинския кръг.

Хабибе Расим наблюдава финалната среща при девойките 11-12 клас, след което връчи отличията на победителите в три възрастови групи – момичета 5-7 клас, девойки 8-10 клас и девойки 11-12 клас. Пред директора на УСШ Цветан Танев тя изрази задоволство от интересните и оспорвани двубои, които наблюдава и при другите спортни дисциплини от „Ученическите игри“, от добрата организация на състезанията и от сериозния брой зрители, присъстващи на срещите.

Във вчерашния ден бяха излъчени победителите и при момчетата 5-7 клас. В четвъртък и петък турнирът продължава със срещите при момчетата от другите възрастови групи.