„Лудогорец“ тръгна с победа в шампионата

„Лудогорец“ започна с победа в първенството efbet Лига. Шампионите победиха с 2:0 новака в групата „Царско село“. Двата гола за успеха бяха дело на Клаудио Кешерю. Румънският национал се разписа в 6-та минута от дузпа и в 65-та.
„Лудогорец“ имаше превъзходство през целия мач и пропусна по-изразителна победа.
Заради реванша с „Ференцварош“ в сряда Стойчо Стоев даде почивка на основните футболисти, като срещу „Царско село“ участие взеха двама таланти от школата на клуба – Доминик Янков и Иван Йорданов. Те се понравиха с някои отлични отигравания и заслужиха аплодисментите на публиката на стадион “Ивайло”.